Podejrzany o zabójstwo na Wzgórzach Krzesławickich w rękach policji [FILM]

Policjanci zatrzymania 54-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Tragiczne w skutkach zdarzenie, którego ofiarą padł 78-letni mężczyzna, miało miejsce pod koniec maja 2019 roku w jednym z mieszkań na Wzgórzach Krzesławickich.

22 maja ubr. około godz. 2:40 w jednym z mieszkań na Wzgórzach Krzesławickich znaleziono ciało 78-latka. Starszy mężczyzna zmarł w wyniku rozległych ran, które nieznanym narzędziem zadał mu zabójca. Niezwłocznie do pracy nad tą sprawą przystąpili policjanci z Wydziały Życia i Zdrowia KMP w Krakowie.Funkcjonariusze przeprowadzili szereg czynności m.in. oględziny miejsca zdarzenia, analizę zabezpieczonych śladów, przegląd monitoringów, przesłuchanie świadków oraz typowanie sprawców, które pozwoliły na zebranie obszernego materiału dowodowego. 20 lutego br. w godzinach porannych w jednym z mieszkań w Nowej Hucie policjanci z Wydziału Życia i Zdrowia KMP w Krakowie zatrzymali 54-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, a następnie został przesłuchany i złożył wyjaśnienia.

Zatrzymany 54-latek od początku był w kręgu zainteresowania śledczych, ale dopiero całość zgromadzonych w toku śledztwa informacji pozwoliła na przedstawienie mu zarzutu zabójstwa, za co grozić mu może nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta sąd tymczasowo aresztował 54-latka  na 3 miesiące.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane