Nowa Huta ma szanse na międzynarodowy turniej hokeja na trawie

Działacze i trenerzy Polskiego Związku Hokeja na Trawie oglądali kilka obiektów w Nowej Hucie, w tym boisko sztuczne i Stadion Hutnika.

Kilka dni temu na Suchych Stawach gościli działacze i trenerzy Polskiego Związku Hokeja na Trawie. Jakub Seraczyn – członek Zarządu PZHT, Piotr Wilkoński – sekretarz generalny związku, Krzysztof Rachwalski – szef wyszkolenia, a w latach 2010-2018 trener reprezentacji Polski kobiet oraz Mateusz Grochal – specjalista ds szkoleń i startów, były trener męskiej reprezentacji Polski do lat 18, która zajęła 5 miejsce na Igrzyskach Młodzieżowych w Buenos Aires w pazdzierniku 2018.

 

Goście oglądali kilka obiektów w Nowej Hucie, w tym boisko sztuczne i Stadion Hutnika. W czerwcu PZHT planuje zorganizować duży międzynarodowy turniej młodzieżowy w tej dyscyplinie sportu. Nasi goście, których po nowohuckich obiektach oprowadzał Bartłomiej Czerniawski – byli bardzo zadowoleni z warunków zastanych na obiektach Hutnika. Niewykluczone że już wkrótce hokej na trawie zagości w Nowej Hucie.

 

Info/zdj: nh2010.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *