Nie do końca udany zlot Fiata 126p

W sobotę ok. godz. 11 przy Placu Centralnym pojawiło się jedynie kilka trabantów i maluchów. Osoby, które przyszły podziwiać zabytkowe auta były zawiedzione kiepską organizacją zlotu.

W piątek na Facebooku ktoś opublikował plakat informujący o tym, że w sobotę  o godz. 11 odbędzie się zlot Fiatów 126p.  Na plakacie nie było jednak żadnych informacji o organizatorze akcji. Mimo to na zaplanowaną godzinę na Placu pojawiły się osoby, które chciały zobaczyć zabytkowe pojazdy.

 

– Gdzie są te dziesiątki „maluchów” – pytał jedna z osób, które przyszły na zlot. Wśród nich był też 7-letni Patryk z mamą. Mimo braku aut chłopiec postanowił wykorzystać czas do zapoznania się z pojazdami, którym udało się przyjechać. – Lubię stare i szybkie samochody – mówił Patryk, przyglądając się zielonemu trabantowi.

 

Podczas nie do końca udanego zlotu na próżno było szukać organizatora imprezy. Na Facebooku pod plakatem zapowiadającym zlot znalazło się wiele komentarzy krytykujących imprezę.

 

Ale zlot, dwa odjechały a jeden przyjechał

„To ma być zlot? Stoi jeden maluszek mój synuś rozczarowany”

„Ktoś sobie jaja zrobił i mu się udało”

 

 
Polecane Video

Komentarze

KrakowskieMaluchyNocą 2.02.19, 16:06:39

Na grupę fb Krakowskie Maluchy Nocą, we czwartek ktoś z fejk konta wrzucił plakat o tym 'zlocie'. Ktoś jak widać przyjechał mimo zerowej wiarygodności. :> Nadal nie wiem kto to organizował ?

Jeśli pragniecie pooglądać maluchy to jak zrobi się ciepło - co czwartek o 20:00 parking M1 przy Shellu.
Enjoy:
https://www.flickr.com/photos/152235901@N05/albums

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *