Nerwy zdradziły posiadacza amfetaminy

Jeden z legitymowanych mężczyzn zachowywał się bardzo nerwowo i był pobudzony. Okazało się, że człowiek ten ma przy sobie zawiniątko z zawartością białego proszku.

Kilka dni temu, policjanci Wydziału Sztabu Policji KMP w Krakowie pełniąc służbę w rejonie os. Kombatantów zauważyli jak dwóch mężczyzn na widok policyjnego radiowozu zaczęło się szybko oddalać w przeciwnym kierunku. Funkcjonariusze postanowili ich  wylegitymować.

 

Jeden z legitymowanych zachowywał się bardzo nerwowo i był pobudzony. Okazało się, że człowiek ten ma przy sobie zawiniątko z zawartością białego proszku. Mężczyzna sam przyznał, że jest to amfetamina.  W związku z takimi okolicznościami podjęto decyzję o przeszukaniu jego miejsca zamieszkania.

  

W efekcie tej czynności policjanci ujawnili reklamówkę, w której znajdowała się ta sama substancja ujawniona wcześniej przy mężczyźnie.. W VII Komisariacie Policji w Krakowie obie substancje zostały zbadane za pomocą testerów narkotykowych, które potwierdziły, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono 84,8 gramy tego narkotyku.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *