Emocje do ostatniej sekundy

W ostatnim meczu rundy jesiennej, Hutnik sprawił swoim fanom, miłą niespodziankę. Choć mecz nie układał się po myśli gospodarzy to radość z zdobycia wyrównującej bramki w doliczonym czasie gry, była nie do opisania.

Goście już po 7 minutach meczu prowadzili po bramce Klichowicza. Gdy w 64 minucie na 2:0 dla Wisły podwyższył Retlewski, chyba wszyscy na Suchych Stawach pogodzili się z zerowym dorobkiem punktowym. O tym, że w piłkę gra się 90 minut goście pierwszy raz przekonali się w 83 minucie. Hutnicy mieli sporo szczęścia. Potężny strzał sprzed pola karnego po którym piłka odbiła się od poprzeczki a następnie od bramkarza Wisły – Zielińskiego, sprawił, że Hutnicy złapali wiatr w żagle.
I Hutnicy grali do samego końca. Ostatnie sekundy doliczonego czasu gry, dośrodkowanie w pole karne, kiks obrońcy z Puław, piłka trafia do Miechówki i cały stadion wybucha szałem radości.

Hutnik tej rundy nie zaliczy do udanych. Przedostatnie miejsce nie jest dobrym prognostykiem przed rundą wiosenną.

Warto na koniec wspomnieć o kibicach Hutnika, którzy w tym meczu świętowali 20-lecie istnienia swojej grupy kibicowskiej. Świętowanie odbyło się w kibicowskim stylu z dużą ilością pirotechniki.