Amerykanie trenują na Suchych Stawach

Suche Stawy - siedziba Hutnika Kraków - goszczą kolejną drużynę reprezentacyjną przygotowującą się do ważnej imprezy mistrzowskiej.

Po drużynie Anglii przed EURO 2012, reprezentacjach U-21 Danii i Hiszpanii przed młodzieżowym EURO rozgrywanym w Polsce przed dwoma laty, przyszła pora na drużynę narodową U-20 Stanów Zjednoczonych.

 

Od wtorku 14 maja do niedzieli 19 maja Timothy Weah (syn słynnego Georga Weah, kiedyś gwiazdy AC Milan, obecnie prezydenta Liberii) i jego koledzy z zespołu trenują na obiekcie Hutnika. Od dziś w zajęciach wraz z zespołem naszych gości uczestniczy sześciu piłkarzy Hutnika (Filip Handzlik, Błażej Radwanek, Dawid Linca, Kamil Janecki, Jakub Ptak i Mateusz Reczulski). Sztab trenerski USA zwrócił się z prośbą o dookoptowanie do zajęć hutników w związku z kilkoma urazami w swojej drużynie.Podopieczni trenera Taba Ramosa – urodzonego w Urugwaju, dwukrotnego uczestnika MŚ z zespołem USA (1990, 1994)  – przygotowują się do rozpoczynających się dokładnie za tydzień Mistrzostw Świata U-20. Zespół Stanów Zjednoczonych zagra w nich w grupie D i zmierzy się z Ukrainą, Nigerią i Katarem. Swoje mecze grupowe Amerykanie rozgrywać będą w Bielsku-Białej i Tychach. Będziemy trzymać kciuki za dobry występ tego sympatycznego zespołu.

 

Źródło: nh2010.pl
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *