27 czerwca rusza Bulwar[t] Sztuki nad Zalewem

Koncerty, warsztaty, kino plenerowe, potańcówki - m.in. takie atrakcje czekają nas przez okres wakacji nad Zalewem Nowohuckim i w Teatrze Łaźnia Nowa.

Letnią porą, gdy większość teatrów zamyka swoje drzwi, ekipa Łaźni Nowej przygotowuje dla mieszkańców ponad 150 bezpłatnych wydarzeń. Bulwar[t] Sztuki to kolejne miejsce wspólne, które stało się tradycyjną strefą spotkań nowohucian, artystów oraz wszystkich, którzy lubią łączyć słoneczne leniuchowanie z odrobiną higieny myślenia.

 

– Tym razem mamy szczególną jubileuszową edycję! To jest rok Nowej Huty w Krakowie – jej 70. urodzin. Ale to również 15-lecie samego Teatru Łaźnia Nowa – mówi Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.


– Gdy w 2004 roku Rada Miasta Krakowa powołała najmłodszą nowohucką instytucję, niewiele osób wierzyło, że Łaźnia Nowa będzie działać z tak dużym rozmachem. Dziękujemy za zaufanie, za wspólną pracę i tak naprawdę za współtworzenie tego niezwykłego miejsca, jakim jest nasz teatr – mówi Bartosz Szydłowski, dyrektor Łaźni Nowej.

 

Program:

 

Więcej informacji o wydarzeniach znajdziecie TUTAJPolecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane