Viki Gabor nominowana do nagrody Kids Choice Awards. Każdy może zagłosować

Widzowie stacji Nickelodeon wybierają swoje ulubione gwiazdy. W tym roku do nagrody Kids Choice Award wśród nominowanych w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda znalazła się 12-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior. Głosować można przez Internet na stronie konkursu.

W gronie nominowanych w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda znaleźli się: Roksana Węgiel, Viki Gabor, AniKa Dąbrowska, 4Dreamers oraz Damian Kordas.

 

Głosować na Wiki można TUTAJ

 

Mieszkająca na os. Bohaterów Września Wiktoria Gabor jest finalistką drugiej edycji The Voice Kids. We wrześniu 2019 roku wzięła udział w programie Szansa na Sukces, który miał wyłonić kolejnego reprezentanta Polski na Eurowizję Junior. Viki wygrała odcinek półfinałowy, a następnie z piosenką Superhero zwyciężyła w finale, otrzymując największą liczbę punktów zarówno od jurorów, jak i od telewidzów.

 

Dwa miesiące później, już podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, również okazała się najlepsza. Zdobyła rekordową liczbę punktów (278) i tym samym zapewniła Polsce drugie zwycięstwo w konkursie z rzędu. W styczniu wraz z Kayah wydały utwór Ramię w ramię. Doczekał się on 12 milionów odtworzeń na YouTubie. Jest także nominowana do nagród muzycznych Fryderyki 2020.– Jestem Romką, muzyka była zawsze w naszym domu. Kiedyś zaczęłam nagrywać jak śpiewam na komórkę. Zobaczył to moja mama, i powiedziała, że ładnie mi to wychodzi – mówi o początkach przygody z muzyką 12-letnia Viki Gabor.

 

Romska uroda, skromna osobowość i głos tak silny, że może nim rozbijać szklanki – tak w skrócie można opisać 12-letnią Wiktorię Gabor. Ta uczestniczka jest obywatelką świata – urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce, w Nowej Hucie.

 

Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Młodziutka Wiktoria talent – jak sama mówi – odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Podobno wdała się w tatę, który tak jak ona lubi nowoczesne brzmienia.
Polecane Video

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze Wiadomości

Najczęściej czytane